Klientų duomenų bazės verslui

Klientų duomenų bazės verslui

Kintanti situacija rinkoje bei arši konkurencija verčia įmones ieškoti naujų galimybių, kaip sėkmingai plėtoti verslą.
 

Norint išlaikyti esamas pozicijas bei didinti pardavimo apimtis, reikalinga tiksli ir išsami informacija apie potencialius klientus.
 

Paslaugos 118 duomenų bazė yra pati didžiausia ir tiksliausia duomenų bazė Lietuvoje.

Patirtis rodo, kad ieškant naujų klientų bei atliekant rinkos tyrimus, ypač svarbu tikslingai pasirinkti segmentą. Įmonėms, norinčioms efektyviai įgyvendinti tiesioginės rinkodaros ir pardavimo kampanijas, padės paslaugos 118 duomenų bazė. Iš jos įmones, su kuriomis norėsite susisiekti, galima pasirinkti pagal įvairius kriterijus: veiklos rūšį, vietovę, darbuotojų skaičių, įregistravimo datą, įmonių teisinę formą, įmonių pavadinimą, kodą, registruotų transporto priemonių skaičių ir pan.

Paslaugos 118 duomenų bazė yra pati didžiausia ir tiksliausia duomenų bazė Lietuvoje. Šiuo metu joje yra per 80 000 juridinių asmenų įrašų. Nuolatos su įmonėmis bendradarbiauja ir duomenis tikslina bei atnaujina duomenų bazės redaktorių grupė. Juridiniai registracijos bei veiklos duomenys apie ūkio subjektus gaunami iš oficialių šaltinių – registrų, statistikos departamento. Per savaitę atnaujinami daugiau nei 1000 ūkio subjektų duomenys.